Hakkımızda

 

Altın Noktası faaiyetlerine Karakaş kuyumculuğun güvencesi ile alanındaki çalışmalarına 1972 senesinde İzmirde aile şirketi olarak başlamıştır .

Yıllar 1985'i gösterdiğinde, çalışma alanını genişleten firmamız, ilk fabrikasını kurarak Ege Bölgesinin en güvenilir ve en büyük üretim ve pazarlama firması olmuştur.

Her geçen gün kendini yenileyen, özel tasarımları ile takı sektöründe beğeni kazanan ve en önemli  ölçüt olarak, müsteri memnuniyetini esas alan firmamız, 40 yılı aşkın üretim ve piyasa tecrübesinin verdiği güvenle sektörde faaliyet göstermektedir .

Merkezi İzmir’de olmak üzere, Türkiyenin bir çok ilinde Bayi ve Satış kanalı bulunmaktadır .

Başta Alyans ve Bilezik üretiminin yanısıra, ziynet ve diğer ürün guruplarını da bünyesinde bulundurmaktadır. Modayı ve yeni trendleri yakından takib eden firmamız, özel tasarlanmış ürün çeşitleri ile de faaliyet alanlarını  genişletmektedir .

Firmamız, zamanla değişen şartların bir gereği olarak, 2014 yılından itibaren, yenilen yüzü ve ismi ile faaliyetlerine Aska Altın markasıyla devam etmektedir .

Yeni markamızla, bu kez de, sizleri "Altından Aşka" davet ediyoruz ve bu daveti perçinlemek içinde online satış sitemiz olan www.altinnoktasi.com'a ziyaretiniz sabırsızlık ile bekliyoruz .

Altın Noktası altını üstüne getiren site .

 

foreks izmir ticaret odası loomis
© Copyright 2015 Altın Noktası. Tüm hakları saklıdır.
>